PUMA x KARL LAGERFELD Backpack Tote
Kód zboží: 076711-02
Běžná cena: 1.890 Kč
890 Kč
Sleva: -1.000 Kč
Skladem:


Super cena !!!

Původní cena 1890,- Kč - Nyní 890,- Kč

 

PUMA x KARL LAGERFELD Backpack Tote - 076711-02

Sportovní oblečení a módní ikony se setkávají v nejnovější kolekci PUMA x KARL LAGERFELD. Atletický vzhled je spojen s haute couture a klasické styly dostávají moderní, luxusní okraj. Kolekce se může pochlubit netradičními detaily, barevnými bloky a výraznou grafikou - perfektní směsice ulic a sofistikovanosti.

Když jste kreativní vedoucí Chanel, Fendi a vaše vlastní renomovaná značka, nemusíte se představovat. A ani tento batoh PUMA x KARL LAGERFELD 2 v 1 a tote. Takže přeskočíme přímo k funkcím. Silné popruhy se stahovacími popruhy fungují nejen jako ramenní popruhy, ale také zavírají vše, zatímco pohodlná kožená držadla nahoře nabízejí další snadný způsob vedení. Boční kapsy na zip a vnitřní kapsy nabízejí bezpečné skladování a značka PUMA x KARL LAGERFELD na přední straně dodává výrazný prvek značky.

 

Složení - 100% Polyester - Velmi pevné a odolné syntetické vlákno. Textilie s příměsí polyesteru bude vypadat dobře i po celodenním nošení, v parných dnech se v ní navíc neuvaříš. Polyester je hypoalergenní a dá se snadno vyprat, každopádně vždycky pro jistotu zkontroluj cedulku.

Rozměr - 45x32x1 cm

Horní popruhy s držadly z pravé kůže.