Obchodní podmínky

Prodejce zboží

Prodejcem zboží je Jan Krajíček, Hlavní 88/35, 747 06 Opava
IČ: 03827976, fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku.

Objednávaní zboží

Zboží si můžete objednat poštou, telefonicky nebo přes internet prostřednictvím e-shopu http://obchod-krajicek.cz . Každá takto odeslaná objednávka se považuje za závaznou.

Při písemném objednávání vypište čitelně hůlkovým písmem název výrobku, objednací číslo, velikost a počet kusů. Věnujte prosím pozornost velikostním tabulkám k příslušným výrobkům. Ušetříte si tak práci s výměnou za odpovídající velikost. Nezapomeňte na úplnou adresu se jménem, Vaše telefonní číslo a případně i emailovou adresu. Neúplné a nečitelné objednávky nemohou být zpracovány.
Ceny jsou uváděny včetně DPH. Chyby jsou vyhrazeny.

Dodací lhůta

Objednávky vyřizujeme obvykle do 1-2 dnů. Pokud nebude možné vyřídit zásilku do jednoho měsíce z důvodu zpoždění dodávky zboží od výrobce, budeme Vás o tom informovat a po dohodě s Vámi objednávku vyřídíme částečně a zbývající zboží zašleme bez účtování expedičního poplatku. Zboží, které Vám nemůžeme pro jeho objemnost zaslat v jednom balíku, rozdělíme do více zásilek, ale expediční poplatek budeme účtovat jen jednou.

Poštovné

Ke každé zásilce účtujeme expediční poplatek za odeslání prostřednictvím České pošty na dobírku 120 Kč.

Možnosti platby

Dobírkou - zaplatíte v hotovosti při převzetí zboží nebo na poště s poplatkem 50,- Kč.

Výměna zboží a reklamace

Na veškeré zboží je poskytnuta záruka 24 měsíců vztahující se na výrobní vady (§ 620 Sb. Občanského zákoníku). Zboží, které Vám z jakýchkoli důvodů nevyhovuje, můžete do 14 dnů nepoužité vrátit zpět.
Nebude-li poškozeno, rádi Vám je vyměníme bez dalšího účtování expedičního poplatku nebo vrátíme peníze, včetně částky, kterou jste zaplatili za exp. poplatek. Zboží zpět nezasílejte na dobírku, takovou zásilku nepřebíráme, ale vracíme ji jako nevyžádanou.

Při vracení nebo výměně nezapomeňte vložit do zásilky zprávu o tom, jak se zbožím naložit, zda žádáte výměnu nebo vrácení peněz, dále pak kopii prodejky nebo čitelné jméno a adresu, na kterou byla původní objednávka zaslána.
Na vyřízení reklamací si vyhrazujeme dobu 30 dnů (§ 19 Sb. Zákon o ochraně spotřebitele). Peníze lze vrátit pouze na jméno, na které byla vystavena prodejka.

Veškeré informace můžete žádat na tel. č. 777 825 050 nebo 608 938 350 v pracovní dny od 12 - 18 hod.

Ochrana osobních údajů

Svým podpisem objednacího lístku, při objednávce zboží telefonem, e-mailem, prostřednictvím http://obchod-krajicek.cz dáváte souhlas k tomu, aby až do odvolání Vašeho souhlasu byly Vaše osobní údaje uchovávány v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů pro účely obchodní činnosti prodejce, souhlas můžete kdykoliv odvolat a náleží Vám ochrana práv dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb.

Závěrečná ustanovení

Jak jako prodávající zpracováváme osobní údaje kupujícího je popsáno v článku Ochrana osobních údajů zákazníků. Kupující bere na vědomí, že je povinen své osobní údaje uvádět pravdivě.