Filtrování zboží

Velikost:

Trekové boty

p1190938
1.290 Kč

Trekové boty PUMA, někdy jsou nazývány trekingovou nebo jednoduše turistickou obuví, jsou funkční pohodlné boty určené pro nejrůznější outdoorové, tedy venkovní aktivity.

Trekové boty využijete jak při vysokohorské turistice, tak i při rodinné procházce v přírodě. Jsou k dostání od nízkých po vysoké. Nízké jsou vhodné spíš do lehkého terénu nebo i pro běžné nošení. Poskytnou Vašim nohám oporu při lehké a střední turistice. Vysoké trekové boty s oporou kotníku jsou vhodné pro vyšší zátěž v náročnějším terénu. Trekové boty mají podešve vhodné do terénu s protiskluzovou úpravou. V současné době mají prakticky všechny trekové boty funkční membránu, která má zajistit odolnost vůči vodě a zároveň prodyšnost obuvi. To znamená větrat zevnitř ven, ale zároveň by neměly propouštět vodu zvenku dovnitř. Zpravidla se jedná o špičkový materiál Gore-Tex ®. Vysoké trekové boty lze někdy s úspěchem používat i jako boty zimní. Trekové boty Puma jsou obecně určeny pro pobyt a pohyb v přírodě. Trekové boty Puma si určitě zamilujete a můžete s nimi klidně obejít celý svět.

Pro rychlý výběr či zjištění zda-li máme skladem Vaši velikost, vyberte zaškrtnutím políčka požadovanou velikost. Filtrovat rozmezí ceny můžete posouváním šipek nebo vepsáním hodnoty do obdélníků nad filtrem. Filtry je možno samozřejmě kombinovat.


 

Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vězte, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu.

Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

SOUHLASÍM