Oznámení
  • Please create a menu item for the Custom Filters results page

Mezi dámské a pánské běžecké boty samozřejmě počítáme i tretry. Atletické či běžecké tretry jsou ale speciální sportovní boty používané atlety na umělých závodních površích v lehké atletice (např. tartan).

Podle typu jejich použití se liší rozmístění, počet a velikost hřebů připevněných na podrážce každé boty. Tretry mají extrémně nízkou hmotnost a několik ocelových hřebů na přední ohybatelné části podrážky. Rozlišujeme tretry sprinterské, středotraťařské, steeplařské, vytrvalecké, krosové, nebo tretry vrhačské a skokanské. Při vývoji atletické obuvi se ve společnosti PUMA nechali inspirovat jamajskými běžci, o kterých se dá všeobecně říci, že jsou nejrychlejšími běžci na světě. I špičkový sprinter Usain Bolt, fandí sportovní značce PUMA a mnohokrát v tretrách PUMA vystoupal na stupně vítězů. Zažijte i Vy ten úžasný pocit z vítězství ve špičkových běžeckých tretrách značky PUMA.

Pro rychlý výběr či zjištění zda-li máme skladem Vaši velikost, vyberte zaškrtnutím políčka požadovanou velikost. Filtrovat rozmezí ceny můžete posouváním šipek nebo vepsáním hodnoty do obdélníků nad filtrem. Filtry je možno samozřejmě kombinovat.

Tretry Puma

img_2318
1.390 Kč
1.190 Kč
Sleva: -200 Kč